HAKKIMIZDA
Üçgen Yazılım Danışmanlık Bilgisayar ve Makine San. Tic. Ltd. Şti., 2005 yılında imalat sektörüne yazılım, donanım ve hizmet çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, ana işi olan CAD/CAM yazılım satışı, desteği ve projelendirme konusundaki faaliyetleri esnasında iş istasyonları (workstation) konusunda ciddi bir birikim edinmiş ve bu birikimi bütün sektörler ile paylaşmak amacı ile 2008 yılından itibaren is-istasyonu.com üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. is-istasyonu.com, Türkiye'nin iş istasyonlarına (workstation) özel ilk web sitesi olup, her zaman en güncel ve doğru ürün bilgilerini ziyaretçilerine sunmuştur.

Firmamız, iş istasyonları alanında dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen iki üreticisi olan DELL ve HP markaları ile çalışmaktadır ve her iki marka ile de en üst düzey iş ortağı konumundadır. "DELL Preferred Partner“ ve "HP Gold Partner“ olarak hizmet vermektedir.

Üçgen Yazılım olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla ve kalitesine inandığımız markalarla faaliyetimize devam edeceğiz...
is-istasyonu.com - Dell ve HP iş istasyonları en uygun fiyat ve Üçgen Yazılım uzmanlığında sizlerle buluşuyor!
is-istasyonu.com - Dell ve HP İş İstasyonları ve Bilgisayarlar | En iyi fiyatları için tıklayın!